Dato Navn/teater
18/09 kl. 09:30 På Havets Bund
Gi en historie
18/09 kl. 09:30 Lods Hans
HeartBeat Group
18/09 kl. 09:30 1-2-3-nU
Arthotel
18/09 kl. 09:30 OpdagElse
Teater Hund & Co.
18/09 kl. 09:30 Forvandling
Limfjordsteatret
18/09 kl. 09:30 Far til vejrs med Alfons Åberg
Teatret Zeppelin og Comedy Art Theatre
18/09 kl. 09:45 Historien om Tigeren af Dario Fo
Hartmanns Teater
18/09 kl. 10:00 Gro
Teaterværkstedet Madam Bach
18/09 kl. 10:00 Blåt barn
Det lille Turnéteater
18/09 kl. 10:00 [pAp]-[kAs]
hvid støj sceneproduktion
18/09 kl. 10:00 Den lille Pige med Svovlstikkerne
Apollo Teater
18/09 kl. 10:15 Det er ganske vist
Randers Teater
18/09 kl. 10:30 Popol Vuh
Teatro Sol del Rio 32
18/09 kl. 10:30 I Guder!
Det Fortællende Teater
18/09 kl. 10:30 PUDEMIN
Hr. Teater
18/09 kl. 10:30 Kejserens nye klæder
Svanen dansk-tjekkisk dukketeater
18/09 kl. 10:45 Den store bog om at blive væk
Teatergruppen Batida
18/09 kl. 11:00 Tænk, hvis man havde en rejsegrammofon
Teatret Møllen, Gruppe 38, Teater2tusind og Carte Blanche
18/09 kl. 11:00 Spoiiiiiiiiing
Kitt Johnson X-act
18/09 kl. 11:00 Anima
Meridiano Teatret
18/09 kl. 11:15 OpdagElse
Teater Hund & Co.
18/09 kl. 11:15 MAGISKE JEKYLL - I fars fodspor
Paolo Nani Teater
18/09 kl. 11:15
backup musikskolens lokale 12
Lyt til skolen
TeaterTasken
18/09 kl. 11:15 Lods Hans
HeartBeat Group
18/09 kl. 11:15 Forvandling
Limfjordsteatret
18/09 kl. 11:30 Vikingernes Konge
Teater Lux
18/09 kl. 11:30 Gro
Teaterværkstedet Madam Bach
18/09 kl. 11:30 Forræder
Randers Teater
18/09 kl. 12:00
Backup Karate2
Othello
Passepartout Theatre Production
18/09 kl. 12:00 Lidt af hvert
Olsens Teater
18/09 kl. 12:00 Fyrtøjet-frit efter...
Teatret Værk
18/09 kl. 12:00 Den lille Pige med Svovlstikkerne
Apollo Teater
18/09 kl. 12:00 [pAp]-[kAs]
hvid støj sceneproduktion
18/09 kl. 12:00
backup sal 3 hnt
Quacksalver
Sofie Krog Teater
18/09 kl. 12:15 Popol Vuh
Teatro Sol del Rio 32
18/09 kl. 12:15 Kejserens nye klæder
Svanen dansk-tjekkisk dukketeater
18/09 kl. 12:30 PUDEMIN
Hr. Teater
18/09 kl. 12:30 Radikaliseret
Holbæk Teater
18/09 kl. 12:30 Far til vejrs med Alfons Åberg
Teatret Zeppelin og Comedy Art Theatre
18/09 kl. 12:45 Prinsesse Caraboo
Frøken Fracasos Kompagni
18/09 kl. 13:00 DU ER DEN
UBESTEMT
18/09 kl. 13:00 1-2-3-nU
Arthotel
18/09 kl. 13:00 Romeo og Julie
Teater Refleksion
18/09 kl. 13:00 Den første dråbe blod
Teatret Fair Play
18/09 kl. 13:15 På Havets Bund
Gi en historie
18/09 kl. 13:15 Mand til mand
ZeBU
18/09 kl. 13:30 Beatbox Sensation
Freestyle Phanatix
18/09 kl. 13:30 Den store bog om at blive væk
Teatergruppen Batida
18/09 kl. 13:45 Det er ganske vist
Randers Teater
18/09 kl. 14:00 I Guder!
Det Fortællende Teater
18/09 kl. 14:00 Lidt af hvert
Olsens Teater
18/09 kl. 14:30 Frederik
AniMaNi
18/09 kl. 14:45 Historien om Tigeren af Dario Fo
Hartmanns Teater
18/09 kl. 14:45 Anima
Meridiano Teatret
18/09 kl. 15:00 Generation Krop
Kalder på Venus og Sydhavn Teater
18/09 kl. 15:00
backup karate2
Othello
Passepartout Theatre Production
18/09 kl. 15:00 Standard Red
Lanordika
18/09 kl. 15:00 Blåt barn
Det lille Turnéteater
18/09 kl. 15:00 Tænk, hvis man havde en rejsegrammofon
Teatret Møllen, Gruppe 38, Teater2tusind og Carte Blanche
18/09 kl. 15:00
Backup Sal 3 HNT
Quacksalver
Sofie Krog Teater
18/09 kl. 15:15 Vikingernes Konge
Teater Lux
18/09 kl. 15:30 I Stilhedens Favn
Cantabile 2
18/09 kl. 15:30 Fyrtøjet-frit efter...
Teatret Værk
18/09 kl. 15:30 Abehånden
André Andersen SOLO
18/09 kl. 15:30 Banket for bier
Secret Hotel
18/09 kl. 15:30 Spoiiiiiiiiing
Kitt Johnson X-act
18/09 kl. 15:45 Radikaliseret
Holbæk Teater
18/09 kl. 15:45 Krop Amok
Teater Baglandet
18/09 kl. 16:15 Emanuels historie
Teater TT
18/09 kl. 16:15 Forræder
Randers Teater
18/09 kl. 16:15 Den første dråbe blod
Teatret Fair Play
18/09 kl. 16:15 Mito & Dito
Asguer Zapshowteater
18/09 kl. 16:30 Beatbox Sensation
Freestyle Phanatix
18/09 kl. 16:30 Prinsesse Caraboo
Frøken Fracasos Kompagni
18/09 kl. 16:30 Den Sandfærdige Beretning om de 3 små Grise
De Røde Heste
18/09 kl. 16:30 Frederik
AniMaNi
18/09 kl. 16:30 Metamorfose
Flyvende Prinsesse
18/09 kl. 16:30 Coema
Lusus Theatre Company
18/09 kl. 17:00 Romeo og Julie
Teater Refleksion
18/09 kl. 17:00 De 4 ønsker
Teatret Aspendos
18/09 kl. 17:00 Alt det som Inger ser
Fortællekunsten og Levende Fortællinger
18/09 kl. 17:00 #FREMTIDEN
Teater O
18/09 kl. 17:30 DU ER DEN
UBESTEMT
18/09 kl. 18:00 Mand til mand
ZeBU
18/09 kl. 18:00 Banket for bier
Secret Hotel
18/09 kl. 18:00
Backup Rådhuset, Foredragssalen
JUMP - Raw Edition
Uppercut Danseteater
18/09 kl. 18:00 MAGISKE JEKYLL - I fars fodspor
Paolo Nani Teater
18/09 kl. 18:00 I Stilhedens Favn
Cantabile 2
18/09 kl. 18:00 Standard Red
Lanordika
18/09 kl. 18:15 Den Sandfærdige Beretning om de 3 små Grise
De Røde Heste
18/09 kl. 18:15 Sex - Krop - Give it up!
SexForumTeater
18/09 kl. 18:30 Mito & Dito
Mimeteatret
18/09 kl. 18:30 Generation Krop
Kalder på Venus og Sydhavn Teater
18/09 kl. 18:30 Coema
Lusus Theatre Company
18/09 kl. 19:00 Emanuels historie
Teater TT
18/09 kl. 19:15 #FREMTIDEN
Teater O
18/09 kl. 19:30 Alt det som Inger ser
Fortællekunsten og Levende Fortællinger
18/09 kl. 19:30 Krop Amok
Teater Baglandet
18/09 kl. 19:45 Abehånden
André Andersen SOLO
18/09 kl. 20:00 Martins Oprør
Musikteatret Saum
18/09 kl. 20:00
Backup Rådhuset, foredragssal
JUMP - Raw Edition
Uppercut Danseteater
19/09 kl. 09:30 Dengang du var lille
Riddersalen
19/09 kl. 09:30 Ilt
GLiMT og ZeBU
19/09 kl. 09:30 B-bumm
Teatret Kriskat og Thy Teater
19/09 kl. 09:30 Tommelise
Ishøj Teater
19/09 kl. 09:30 De 4 ønsker
Teatret Aspendos
19/09 kl. 09:30 Boris og den glade løve
Asguer Zapshowteater
19/09 kl. 09:30 At Være For Lille
Syddjurs Egnsteater
19/09 kl. 09:30 Ballonrejsen
Faster Cool
19/09 kl. 09:30 Metamorfose
Flyvende Prinsesse
19/09 kl. 09:30 Den lille Havfrue
Teatret Fyren og Flammen
19/09 kl. 09:30
Backup FOF Zeus
Peddersen og Findus - Rævejagten
Knudsen & Nørby
19/09 kl. 10:00 Voks skoV - for de mindste
Seidlers SENSORIUM
19/09 kl. 10:00
Backup-lokale Kulturstationen, D-gym
Hånden
Teatret Brændende Kærlighed
19/09 kl. 10:00 Alfons Åberg
Comedievognen
19/09 kl. 10:00 Pænt Goddag
Teatret Kimbri
19/09 kl. 10:00 Den røde rejsekuffert
Det Lille Verdens Teater
19/09 kl. 10:00 I virkeligheden...
Teater Blik
19/09 kl. 10:00 Stort og småt
Arthotel
19/09 kl. 10:15 The Bodyguards
Teatret Beagle - dans & fysisk teater
19/09 kl. 10:15 Ikke et ord
Det kommende teater og Thy Teater
19/09 kl. 10:30 Standard Red
Lanordika
19/09 kl. 10:30 Racersneglen Robert
Teater LivetsLone
19/09 kl. 10:30 CIRKEL
Teater Baglandet og Teatret Masken
19/09 kl. 10:45 Sex - Krop - Give it up!
SexForumTeater
19/09 kl. 10:45 Dronning af disen
Randers Teater
19/09 kl. 10:45 Mustafa's Kiosk
Teater Fantast
19/09 kl. 11:00 Finn og de 5 fajl
Zangenbergs Teater
19/09 kl. 11:00 Smadreland
Teater Rå
19/09 kl. 11:00 Martins Oprør
Musikteatret Saum
19/09 kl. 11:00
backup musikskolens lokale 12
Lyt til skolen
TeaterTasken
19/09 kl. 11:00 Take away
Teatergruppen Batida
19/09 kl. 11:00 Den røde rejsekuffert
Det Lille Verdens Teater
19/09 kl. 11:00 TANGO
Teater O, Nørregaards Teater og Black Box Theatre
19/09 kl. 11:00 Voks skoV - for de mindste
Seidlers SENSORIUM
19/09 kl. 11:15
Backup FOF Zeus
Peddersen og Findus - Rævejagten
Knudsen & Nørby
19/09 kl. 11:15 Ilt
GLiMT og ZeBU
19/09 kl. 11:15 B-bumm
Teatret Kriskat og Thy Teater
19/09 kl. 11:15
backup learnmark store torv
Jekyll on Ice
Paolo Nani Teater
19/09 kl. 11:15 Zenobia
AKUT360
19/09 kl. 11:15 Den lille Havfrue
Teatret Fyren og Flammen
19/09 kl. 11:30 At Være For Lille
Syddjurs Egnsteater
19/09 kl. 11:30 Rejsen
Teater Spektaklo og Teater Refleksion
19/09 kl. 11:30 The House
Sofie Krog Teater
19/09 kl. 11:45 Norden Rundt
Kompagni Kalas
19/09 kl. 11:45 Dengang du var lille
Riddersalen
19/09 kl. 12:00 Stort og småt
Arthotel
19/09 kl. 12:00 Standard Red
Lanordika
19/09 kl. 12:00
Backup-lokale Kulturstationen, D-gym
Hånden
Teatret Brændende Kærlighed
19/09 kl. 12:15 Ikke et ord
Det kommende teater og Thy Teater
19/09 kl. 12:15 The Bodyguards
Teatret Beagle - dans & fysisk teater
19/09 kl. 12:15 CIRKEL
Teater Baglandet og Teatret Masken
19/09 kl. 12:30
backup rådhuset kantinen
Romeo & Juliet
Passepartout Theatre Production
19/09 kl. 12:45 BOLDBANEN
teater [døgdi]
19/09 kl. 13:00 Alfons Åberg
Comedievognen
19/09 kl. 13:00 Dracula
Teatret Thalias Tjenere
19/09 kl. 13:00 Finn og de 5 fajl
Zangenbergs Teater
19/09 kl. 13:00 Smadreland
Teater Rå
19/09 kl. 13:00 Den røde rejsekuffert
Det Lille Verdens Teater
19/09 kl. 13:00 Alice i Eventyrland
Asterions Hus
19/09 kl. 13:00 Voks skoV - for de mindste
Seidlers SENSORIUM
19/09 kl. 13:00 Carmen og Casper
Teatret Lampe
19/09 kl. 13:15 4 Ever
Opgang2 Turnéteater
19/09 kl. 13:15 Ballonrejsen
Faster Cool
19/09 kl. 13:30 Dronning af disen
Randers Teater
19/09 kl. 13:30 Grevens Fejde
Himmerlands Teater
19/09 kl. 14:00 Den røde rejsekuffert
Det Lille Verdens Teater
19/09 kl. 14:00 Ivalus første Sang
De Røde Heste
19/09 kl. 14:00 Drømmenes By
Luna Park Scenekunst
19/09 kl. 14:00 Voks skoV - for de mindste
Seidlers SENSORIUM
19/09 kl. 14:15 Racersneglen Robert
Teater LivetsLone
19/09 kl. 14:15 Ingen
Opgang2 Turnéteater
19/09 kl. 14:15 De Tre Tanter
De Tre Tanter
19/09 kl. 14:30
backup rådhuset kantinen
Romeo & Juliet
Passepartout Theatre Production
19/09 kl. 14:30 Pænt Goddag
Teatret Kimbri
19/09 kl. 14:30 Tommelise
Ishøj Teater
19/09 kl. 14:45 Take away
Teatergruppen Batida
19/09 kl. 14:45 Mustafa's Kiosk
Teater Fantast
19/09 kl. 15:00 Som man ser det
Mimeteatret
19/09 kl. 15:00 Myrepostyr
Secret Hotel
19/09 kl. 15:00 The House
Sofie Krog Teater
19/09 kl. 15:00 Norden Rundt
Kompagni Kalas
19/09 kl. 15:15 Otto
Teater Morgana
19/09 kl. 15:15 Zenobia
AKUT360
19/09 kl. 15:30
backup rådhuset foredragssalen
Vivaldis
Glad Teater
19/09 kl. 15:45 Carmen og Casper
Teatret Lampe
19/09 kl. 16:00 Drømmenes By
Luna Park Scenekunst
19/09 kl. 16:00 TANGO
Teater O, Nørregaards Teater og Black Box Theatre
19/09 kl. 16:00 Ivalus første Sang
De Røde Heste
19/09 kl. 16:00 Rejsen
Teater Spektaklo og Teater Refleksion
19/09 kl. 16:00 Sne og sand
ZeBU
19/09 kl. 16:00 Lunas Farmor
Teatret Aspendos
19/09 kl. 16:15 Ingen
Opgang2 Turnéteater
19/09 kl. 16:15 Grevens Fejde
Himmerlands Teater
19/09 kl. 16:15 De Tre Tanter
De Tre Tanter
19/09 kl. 16:15 Kan du sige rødgrød med fløde?
Kholghi Production
19/09 kl. 16:45 4 Ever
Opgang2 Turnéteater
19/09 kl. 16:45
backup learnmark store torv
Jekyll on Ice
Paolo Nani Teater
19/09 kl. 16:45 BOLDBANEN
teater [døgdi]
19/09 kl. 16:45 Dracula
Teatret Thalias Tjenere
19/09 kl. 17:00 Myrepostyr
Secret Hotel
19/09 kl. 17:15 Otto
Teater Morgana
19/09 kl. 17:30 Som man ser det
Mimeteatret
19/09 kl. 17:30
backup rådhuset foredragssalen
Vivaldis
Glad Teater
19/09 kl. 17:45 Lunas Farmor
Teatret Aspendos
19/09 kl. 18:00 Sne og sand
ZeBU
20/09 kl. 09:30 Fra Mig til Dig
Teater Lille Hest
20/09 kl. 09:30 Nattergalen
Teatret Fyren og Flammen
20/09 kl. 09:30 Ønsk!
Teatret Lampe
20/09 kl. 09:30 I virkeligheden...
Teater Blik
20/09 kl. 09:30 En hel er en halv og to kvarte
Gazart
20/09 kl. 09:30
bacup børnebiblioteket
GræshoppeSalsa
Flyvende Prinsesse
20/09 kl. 09:30 A wa det!?
André Andersen SOLO
20/09 kl. 09:30
backup langmarkskolen drengegym
Oh solo mig
Teatret KrisKat
20/09 kl. 09:30 En Eventyrlig Klang
Teatret Aspendos
20/09 kl. 09:45 Solsorten
Teater Patrasket og Carte Blanche
20/09 kl. 09:45 I Skoven
Ensemble Blæst
20/09 kl. 09:45 Mor og Maskinen
Paradox
20/09 kl. 09:45 Klippetiklop!
Olsens Teater
20/09 kl. 09:45 Ud med Knud
Teatret Fair Play og Holbæk Teater
20/09 kl. 10:00 To i et hus - og en mus
Teatergruppen Batida
20/09 kl. 10:00 Nattergalen
Andersens Kuffert Teater
20/09 kl. 10:15 Til sidste fjer
Teater Mikado
20/09 kl. 10:15
backup kampsportscenteret karate 2
Næsen
MishMash International Theatre Company
20/09 kl. 10:30 Sælkvinden
Teatret Kimbri
20/09 kl. 10:30 Hvad Er Det?
Aaben Dans
20/09 kl. 10:30 Lille Frø
Thy Teater og Teater Fantast
20/09 kl. 10:45 Jeg kan bedst li' når du er her
Teatret Gruppe 38
20/09 kl. 10:45 Ødipus
Teater 2 Tusind
20/09 kl. 10:45 Skrivebordet
Teater Håndholdt
20/09 kl. 10:45 WELCOME TO THE INTERNET
Teater Apropos
20/09 kl. 11:00 Holger
Det Fortællende Teater
20/09 kl. 11:00 SÅ ER DET ENDELIG HJUL
Teater O
20/09 kl. 11:00 Dit Blik Mit Syn
Glad Teater
20/09 kl. 11:00 Mørkesti og solskinsdryp
Teater Blik
20/09 kl. 11:00
backup langmarkskolen d gym
Chicks
Hr. Teater
20/09 kl. 11:00 Drømmenes By
Luna Park Scenekunst
20/09 kl. 11:00 Så du lyden
Ishøj Teater
20/09 kl. 11:15
backup børnebiblioteket
GræshoppeSalsa
Flyvende Prinsesse
20/09 kl. 11:15 Som søstre vi dele...
Det Lille Verdens Teater
20/09 kl. 11:15 Godmorgen Sol
Apollo Teater
20/09 kl. 11:15 Fra Mig til Dig
Teater Lille Hest
20/09 kl. 11:15 TABU
Teater Tabu
20/09 kl. 11:30
Backup Lunden
Tam Vild
Dansk Rakkerpak
20/09 kl. 11:30 I skovens dybe, stille ro
Teatret Fair Play
20/09 kl. 11:30 Kan du sige rødgrød med fløde?
Kholghi Production
20/09 kl. 11:30 Jeg er Silas
Hils Din Mor og Folketeatret
20/09 kl. 11:30 Arternes Oprindelse
Teatret Thalias Tjenere
20/09 kl. 11:45 Boris og den glade løve
Asguer Zapshowteater
20/09 kl. 12:00 HUMANOID
Uppercut Danseteater
20/09 kl. 12:00 Pigen Under Vandet
The Art of Transformation
20/09 kl. 12:00 En Grim Ælling
Balsamique Théâtre
20/09 kl. 12:00 Alice i Eventyrland
Asterions Hus
20/09 kl. 12:00 Hvad Er Det?
Aaben Dans
20/09 kl. 12:15 Ønsk!
Teatret Lampe
20/09 kl. 12:15
backup kampsportscenteet karate 2
Næsen
MishMash International Theatre Company
20/09 kl. 12:15
backup langmarkskolen drenge gym
Oh solo mig
Teatret KrisKat
20/09 kl. 12:15
backup sundparkhallen
King Lear
Passepartout Theatre Production
20/09 kl. 12:30 To i et hus - og en mus
Teatergruppen Batida
20/09 kl. 12:30 Klippetiklop!
Olsens Teater
20/09 kl. 12:30 En Eventyrlig Klang
Teatret Aspendos
20/09 kl. 12:45 A wa det!?
André Andersen SOLO
20/09 kl. 13:00 Drømmenes By
Luna Park Scenekunst
20/09 kl. 13:00 Nattergalen
Teatret Fyren og Flammen
20/09 kl. 13:15 Nattergalen
Andersens Kuffert Teater
20/09 kl. 13:15 Skrivebordet
Teater Håndholdt
20/09 kl. 13:15 Sælkvinden
Teatret Kimbri
20/09 kl. 13:15 I Skoven
Ensemble Blæst
20/09 kl. 13:15 En hel er en halv og to kvarte
Gazart
20/09 kl. 13:15 Ud med Knud
Teatret Fair Play og Holbæk Teater
20/09 kl. 13:30 SÅ ER DET ENDELIG HJUL
Teater O
20/09 kl. 13:30 Mor og Maskinen
Paradox
20/09 kl. 13:30 Holger
Det Fortællende Teater
20/09 kl. 13:30
backup langmarkskolen d gym
Chicks
Hr. Teater
20/09 kl. 13:30 Lille Frø
Thy Teater og Teater Fantast
20/09 kl. 13:30 Mørkesti og solskinsdryp
Teater Blik
20/09 kl. 13:30 Solsorten
Teater Patrasket og Carte Blanche
20/09 kl. 13:45 Dit Blik Mit Syn
Glad Teater
20/09 kl. 13:45 Som søstre vi dele...
Det Lille Verdens Teater
20/09 kl. 13:45 Jeg kan bedst li' når du er her
Teatret Gruppe 38
20/09 kl. 13:45 WELCOME TO THE INTERNET
Teater Apropos
20/09 kl. 14:00
Backup Lunden
Tam Vild
Dansk Rakkerpak
20/09 kl. 14:00 Ødipus
Teater 2 Tusind
20/09 kl. 14:00 Så du lyden
Ishøj Teater
20/09 kl. 14:15 HUMANOID
Uppercut Danseteater
20/09 kl. 14:15 Pigen Under Vandet
The Art of Transformation
20/09 kl. 14:45 TABU
Teater Tabu
20/09 kl. 14:45
backup sundparkhallen
King Lear
Passepartout Theatre Production
20/09 kl. 14:45 Til sidste fjer
Teater Mikado
20/09 kl. 14:45 Godmorgen Sol
Apollo Teater
20/09 kl. 15:00 En Grim Ælling
Balsamique Théâtre
20/09 kl. 15:00 Arternes Oprindelse
Teatret Thalias Tjenere
20/09 kl. 15:15 I skovens dybe, stille ro
Teatret Fair Play
20/09 kl. 15:15 Jeg er Silas
Hils Din Mor og Folketeatret